EPİMEDYUMLU MACUN

İçeriği Tamamen bitkisel olan epimedyumlu macunu erkeklerin yanı sıra bayanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı bu doğal afrodizyak kullanıldıktan 30-40 dakika sonra muhteşem etkisini göstermeye başlar.

Epimedyumlu Macun
+
WATER RESISTANT
+
+ METALIC STRAP
+
+ GPS TRACKER
+
+ BLUETOOTH 4.2

EPİMEDYUMLU MACUN

Epimedyumlu Macun 30 Kullanımlıktır. Benzerlerine göre çok daha ekonomiktir ve % 100 Doğaldır. Bilinen Bir Yan Etkisi Yoktur. Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız. Bir çay kaşığı kullanmanız tavsiye edilir. Kullanımından 30-40 dakika sonra etkisini görmeye başlarsınız.
Gıda Takviyesi olarak alınır.

Epimedyumlu Macun

% 100 Bitkisel

Epimedyumlu Macun, Epimedium (Azgın Teke Otu) bitkisinin etkisini arttıran Arı Sütü, Çiçek Balı gibi bir çok şifanın karışımıyla elde edilmiş %100 doğal bir üründür.

Epimedyumlu Macun

Tarım Bakanlığı Onaylı

Tarım ve Orman bakanlığı tarafından bitkisel içerikli gıda takviyesi olarak onaylanmıştır.

Epimedyumlu Macun

Aynı Gün Kargo

Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

İletişim

×

  %100 Bitkisel

  Epimedium – %0, 79 (Azgın Teke Otu), Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Lepidyum, Amerikan Ginsengi, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginkgo Biloba vb birçok etkili bitkilerden oluşmaktadır.

  Maksimum Performans

  Epimedyumlu Macun doğal afrodizyaktır, kullanıldıktan 30-40 dakika sonra muhteşem etkisini göstermeye başlar.

  Epimedyumlu Macun Güvenli Midir?

  Epimedyumlu Macun kullananlarda herhangi bir yan etki görülmemiştir, güvenlidir ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Kan Dolaşımını artırdığı, hızlandığı için Kalp Hastalarının kullanımı önerilmez. Şeker (Diyabet) hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

  Nasıl Kullanılır?

  Epimedyumlu Macun 30 Kullanımlıktır. Benzerlerine göre çok daha ekonomiktir ve % 100 Doğaldır. Bilinen Bir Yan Etkisi Yoktur. Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız.

  Sadece Erkekler Mi Kullanabilir?

  Epimedyumlu Macun sadece erkekler için değildir. Epimedyumlu Macunu kadınlar da gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

  Kargo Paketlemesi

  Kargo paketlemiz sırasında siz değerli müşterilerimizin gizliliğine önem veriyoruz. Paketi siz açana kadar kargo ile gelen ürünün ne olduğunu kimse bilemez.